Haber

Ekrem İmamoğlu: Bu yolculuk hiçbir zaman başarısız olmadı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Temel Atma Töreni’nde konuşuyor.

İmamoğlu burada yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Burada gelecek için İstanbul’un yaşlı yaşlılarına güzel hizmetler sunacağımız bir merkezin temelini atıyoruz. 200 milyon lira şimdiden hayırlı olsun.

İstanbul’da 150 günde 150 projemizin sonuna geliyoruz. 15 gün sonra bu kampanyayı bitirmiş olacağız. Bu kampanya süresince 168 noktada 199 projeye ulaştığımızı belirtmek isterim. Daha da sevindirici bir noktayı paylaşmak isterim ki önümüzdeki Şubat-Mart-Nisan aylarında İstanbul’umuzda en az 150 projenin daha temelini atıyor olacağız.

Bu yolculuğa çıktığımız andan bu sürece bizi motive eden en değerli şey, bu çağın ruhuna uygun olarak milletimize duyduğumuz sorumluluk ve onlarla ideallerde buluşturduğumuz bağdır. İlk günden itibaren şehrimizin ihtiyaç ve taleplerini dinledik.

Bir toplumu yönetirken, onlarla birlikte karar almadan başarıya ulaşmak mümkün değildir. İBB çatısı altında hem katılımı hem de şeffaflığı hissettirdik. Kıymetli Genel Önderim Kemal Kılıçdaroğlu’na teşekkür ediyorum. Bu şehrin gelmiş geçmiş en demokratik belediye başkanı olmak istiyorum dedim. Kendimiz için çizdiğimiz bu yolculuk hiçbir zaman başarısız olmadı.”

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na dün verilen hapis ve siyaset yasağı kararının ardından İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin Temel Atma Töreni’ne CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP 10 Büyükşehir Belediye Başkanları da katılıyor. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu